Heart Rhythm Dance

Intuitivní tanec Heart Rhythm Dance je způsob fyzické a duševní terapie, která v pohybu nechává prostor pro vlastní vyjádření. Tento styl tance umožňuje naslouchat vnitřnímu volání. Díky flexibilitě těla a svobodnému pohybu si každý může vybrat způsob, jakým dosáhne rovnováhy na úrovni fyzického, energetického i emocionálního těla. Prostřednictvím intuice a smyslů (doteku, hlasu, pohybu…) může tančící zkoumat vjemy, které se během tance vynoří (nejen na fyzické, ale především na duševní úrovni), a které se následně propojí v jeden celek na úrovni vnímání – mysli, těla, emocí, představivosti a duše.

Intuitivní tanec může způsobit náhlý výbuch radosti, štěstí, tvořivosti a spontánního uzdravení…

O co vlastně

If you are in need of essay writing service some extra income and you’ve got your dissertation and you are stuck for some money you always have the option to think about employing a thesis author. A fantastic dissertation writer will be able to generate a high quality dissertation. To be able to acquire an adequate writer you are going to want to inquire or you might choose to call the offices of your writer.

jde?

Tanec vychází z naší podstaty nejhlubšího vědomí. Intuitní tanec TaUry – Heart Rhythm Dance zboří iluze o nás samých a ucítíme naše pravé Já  a to pomocí „emočního tance“ tedy mostu mezi duší a vědomím. Vydáme se pohybem zpátky ke svým kořenům a navážeme znovu vztah se svým tělem.

I přes náš jednostranný rozvoj materialismu, je třeba naslouchat a věřit svým vlastním pocitům a intuici. Naučíme se je vyjadřovat a myslet sami na sebe.

Používají se jednotlivé techniky – dýchání, dotek, pohyb a hudbu k úplné svobodě. Tanec rozpouští hranice mezi dechem, pohybem a hudbou.

Praxí k vědění …

Naše tělo je tvořeno energií, která v nás stále obíhá, bez ní bychom neexistovali. Pod vlivem nesprávného životního stylu (nejen příjmem potravy, stres, ale i špatnou psychohygienou) se vytvářejí energetické bloky, které můžou vést k psychickým a zdravotním obtížím.

Aktivují se samoléčebné procesy a zharmonizuje se tok energií v těle. Jedná se o prastarou terapeutickou metodu, ke které se pojí krátký indiánský příběh:

Nemocní lidé z kmene chodí za místním šamanem, aby je uzdravil. A jeho první otázka?  

„Kdy jste přestali tančit a zpívat…?“

soukrome-lekce